Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać?

Dodany przez Marek Kowal | 2017-10-18

Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać? (...) Prowadząc działalność gospodarczą, nie unikniemy drukowania. W firmach niektórych branż, jest go bardzo dużo, co za sobą niesie niemałe zużycie papieru, ale również tuszy i tonerów. Jeśli drukowanie jest konieczne, a firma przynosi dochody, zużycie dużej ilości tuszy i tonerów, nie będzie żadnym problemem. Jeśli jednak tak jest, nie można zapominać o jednym. Każdy tusz lub toner to koszty. Wybór odpowiedniej metody drukowania i właściwiej drukarki, może przyczynić się do większych lub mniejszych kosztów druku.Tusze, czy (...)

Skojarzone z tym artykułem: informatyka, internet, komputery, telefonia, telekomunikacja

Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać?

Jak zadbać o bezpieczeństwo klienta e-sklepu?

Dodany przez Marek Kowal | 2017-08-10

Jak zadbać o bezpieczeństwo klienta e-sklepu? (...) Każdy klient korzystający ze sklepu internetowego powinien być chroniony przez jego właściciela. Chroniony na kilka różnych sposobów. Ochronie powinny podlegać dane osobowe podawane przez użytkowników w czasie rejestracji konta w sklepie. Ochronie powinny też podlegać dane konta, które klient musi podać, żeby móc dokonać płatności za wybrany przez siebie produkt. Oczywiście, wszystkie informacje związane z zabezpieczaniami powinien zawierać w sobie regulamin sklepu internetowego. Klienci powinni mieć do niego całkowicie bezproblemowy dostęp, a każdy z nich powinien go zaakceptować zanim przystąpi do robienia w tym (...)

Skojarzone z tym artykułem: informatyka, internet, telekomunikacja

Jak zadbać o bezpieczeństwo klienta e-sklepu?

Rola i zadania szkoleń IT

Dodany przez Marek Kowal | 2017-07-04

Rola i zadania szkoleń IT (...) O sukcesie przedsięwzięcia w bardzo dużym stopniu decyduje nie tylko zaangażowanie pracowników, ale także ich umiejętności, wiedza oraz profesjonalne przygotowanie. Dlatego też – w zależności od potrzeb – biorą udział w szkoleniach, których celem jest z jednej strony podnoszenie kwalifikacji personelu, z drugiej natomiast kształtowanie i budowanie prestiżu firmy. Im lepiej i wszechstronniej wyszkoleni pracownicy, tym wyższe (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Rola i zadania szkoleń IT

Laboratorium VMware juz otwarte!

Dodany przez Marek Kowal | 2016-12-13

Laboratorium VMware juz otwarte! (...) Z dniem 10 kwietnia 2009r. Avnet uruchamia laboratorium VMware, gdzie Biznes Partnerzy oraz klienci końcowi będą mogli testować dostępne na rynku rozwiązania, takie jak: VMware Lab Manager, VMware Lifecycyle Manager, VMware View, VMware Infrastructure (ESX) czy VMware (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Laboratorium VMware juz otwarte!

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric

Dodany przez Marek Kowal | 2011-11-21

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric (...) Od grudnia 2007 r. Avnet posiada status autoryzowanego ośrodka egzaminacyjnego Prometric (APTC Athorized Prometric Testing Center). W siedzibie firmy, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Iłżeckiej 26, mogą aństwo zdawać egzaminy uprawniające do otrzymania certyfikatów zawodowych autoryzowanych m.in. przez największe firmy z branży IT, jak: IBM, Microsoft, Novell, HP, Oracle, inne. Terminy egzaminówEgzaminy są przeprowadzane w każdy piątek, w godz. 10:00-15:00 Sposoby zapisuNa egzamin można się zapisać za pośrednictwem Avnet lub przez stronę internetową Prometric.Jeśli zdecydują się Państwo na korzystanie ze strony Prometric, pomoże w tym instrukcja rejestracyjna.TerminyNa egzamin należy zapisać się z min. 3-dniowym wyprzedzeniem. Jeśli pragną Państwo zdawać egzamin w piątek danego tygodnia, należy się na ten egzamin zapisać nie później niż w poniedziałek do godz. 17.00.Datę zdawania egzaminu można zmienić/odwołać nie później niż na 24 godziny robocze przed ustalonym i (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric

Dobry wkład do drukarki

Dodany przez | 2011-09-12

Dobry wkład do drukarki (...) Na tusze oraz tonery marki Black Point producent udziela dożywotniej gwarancji.Marka Black Point kojarzona jest z materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń domowych a także biurowych, jednak poza produkcją tonerów a także tuszy firma produkuje różnego rodzaju papiery do drukarek.Podczas produkcji każdy toner, papier i tusz przechodzi szereg surowych testów. Dzięki temu klient otrzymuje pewną jakość, niespotykaną wśród wielu tuszy zamiennych innych marek.Black Point wytwarza produkty zamienne do ponad 90 % (...)

Skojarzone z tym artykułem: informatyka, komputery, telekomunikacja

Dobry wkład do drukarki