Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać?

Dodany przez Marek Kowal | 2017-10-18

Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać? (...) koszty druku drukarką zaopatrzoną w tusze. Minusem, jest wydatek na sam toner, pojemnik z tonerem potrafi, bowiem kosztować nawet ponad tysiąc złotych, jednak wystarcza na wiele tysięcy zadrukowanych stron. Drukarki laserowe, można polecić przede wszystkim firmom, w których drukuje się bardzo dużo.Wady i zalety tuszy i tonerów z firmy tanie tonery Każda opcja drukowania ma swoje wady i zalety. W przypadku tuszy, zaletą jest ich dostępność, łatwość montażu, wiele osób doceni również możliwość samodzielnego napełniania, co obniża koszty druku. Pojemnik z tuszem jednak nie wystarcza na wiele stron druku, a przy długim nieużytkowaniu drukarki, może zaschnąć.Inna sytuacja jest w (...)

Skojarzone z tym artykułem: drukarki, internet, komputery, telekomunikacja

Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać?

Rola i zadania szkoleń IT

Dodany przez Marek Kowal | 2017-07-04

Rola i zadania szkoleń IT (...) O sukcesie przedsięwzięcia w bardzo dużym stopniu decyduje nie tylko zaangażowanie pracowników, ale także ich umiejętności, wiedza oraz profesjonalne przygotowanie. Dlatego też – w zależności od potrzeb – biorą udział w szkoleniach, których celem jest z jednej strony podnoszenie kwalifikacji personelu, z drugiej natomiast kształtowanie i budowanie prestiżu firmy. Im lepiej i wszechstronniej wyszkoleni pracownicy, tym wyższe (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Rola i zadania szkoleń IT

Laboratorium VMware juz otwarte!

Dodany przez Marek Kowal | 2016-12-13

Laboratorium VMware juz otwarte! (...) Z dniem 10 kwietnia 2009r. Avnet uruchamia laboratorium VMware, gdzie Biznes Partnerzy oraz klienci końcowi będą mogli testować dostępne na rynku rozwiązania, takie jak: VMware Lab Manager, VMware Lifecycyle Manager, VMware View, VMware Infrastructure (ESX) czy VMware (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Laboratorium VMware juz otwarte!

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric

Dodany przez Marek Kowal | 2011-11-21

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric (...) Od grudnia 2007 r. Avnet posiada status autoryzowanego ośrodka egzaminacyjnego Prometric (APTC Athorized Prometric Testing Center). W siedzibie firmy, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Iłżeckiej 26, mogą aństwo zdawać egzaminy uprawniające do otrzymania certyfikatów zawodowych autoryzowanych m.in. przez największe firmy z branży IT, jak: IBM, Microsoft, Novell, HP, Oracle, inne. Terminy egzaminówEgzaminy są przeprowadzane w każdy piątek, w godz. 10:00-15:00 Sposoby zapisuNa egzamin można się zapisać za pośrednictwem Avnet lub przez stronę internetową Prometric.Jeśli zdecydują się Państwo na korzystanie ze strony Prometric, pomoże w tym instrukcja rejestracyjna.TerminyNa egzamin należy zapisać się z min. 3-dniowym wyprzedzeniem. Jeśli pragną Państwo zdawać egzamin w piątek danego tygodnia, należy się na ten egzamin zapisać nie później niż w poniedziałek do godz. 17.00.Datę zdawania egzaminu można zmienić/odwołać nie później niż na 24 godziny robocze przed ustalonym i (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric