Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać?

Dodany przez Marek Kowal | 2017-10-18

Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać? (...) wiedzieć, które tusze są najtańsze i wybierać drukarkę, w której dane tusze się stosuje.ToneryDrukowanie laserowe, czyli drukowanie przy pomocy drukarek zaopatrzonych w tonery, to oferta przede wszystkim dla tych, którzy dużo drukują, koszty druku laserowego są bowiem o wiele niższe, niż koszty druku drukarką zaopatrzoną w tusze. Minusem, jest wydatek na sam toner, pojemnik z tonerem potrafi, bowiem kosztować nawet ponad tysiąc złotych, jednak wystarcza na wiele tysięcy zadrukowanych stron. Drukarki laserowe, można polecić przede wszystkim (...)

Skojarzone z tym artykułem: informatyka, internet, komputery, telefonia, telekomunikacja

Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać?

Rola i zadania szkoleń IT

Dodany przez Marek Kowal | 2017-07-04

Rola i zadania szkoleń IT (...) O sukcesie przedsięwzięcia w bardzo dużym stopniu decyduje nie tylko zaangażowanie pracowników, ale także ich umiejętności, wiedza oraz profesjonalne przygotowanie. Dlatego też – w zależności od potrzeb – biorą udział w szkoleniach, których celem jest z jednej strony podnoszenie kwalifikacji personelu, z drugiej natomiast kształtowanie i budowanie prestiżu firmy. Im lepiej i wszechstronniej wyszkoleni pracownicy, tym wyższe (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Rola i zadania szkoleń IT

Laboratorium VMware juz otwarte!

Dodany przez Marek Kowal | 2016-12-13

Laboratorium VMware juz otwarte! (...) Z dniem 10 kwietnia 2009r. Avnet uruchamia laboratorium VMware, gdzie Biznes Partnerzy oraz klienci końcowi będą mogli testować dostępne na rynku rozwiązania, takie jak: VMware Lab Manager, VMware Lifecycyle Manager, VMware View, VMware Infrastructure (ESX) czy VMware (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Laboratorium VMware juz otwarte!

Na co zwracać uwagę wybierając zamienniki tonerów?

Dodany przez | 2015-07-24

Na co zwracać uwagę wybierając zamienniki tonerów? (...) Kupując drukarkę zwracamy uwagę na jej "wydajność", parametry, wielofunkcyjność (drukarka, xero, fax), czy nawet design. Ale czy zastanawiamy się nad jej materiałami eksploatacyjnymi, jakim są choćby tonery czy tusze, które z czasem przyjdzie nam wymienić? Zastanawiamy się zapewne wówczas, gdy musimy je już wymieć. Co zrobić jednak, jeżeli tusz czy toner do naszej drukarki jest bliski cenie nowego sprzętu? Oczywiście możemy kupić nowy sprzęt, tylko po co. Dużo prostszym rozwiązaniem jest kupienie zamienników. Tylko czy to bezpieczne rozwiązanie dla naszego urządzenia? Bo to, że ekonomiczne nie ulega wątpliwości.Tonery- zamienniki, na co zwrócić uwagę?Jak już wskazano, chcąc kupić markowe tonery do naszej drukarki, trzeba liczyć się z wysokimi kosztami. Tańszą alternatywą są tonery zamienniki, które gwarantują również wysoką jakość i wydajność drukowanych dokumentów. W miejscu tym jednak, należy zwrócić uwagę, by tonery zamienniki (...)

Skojarzone z tym artykułem: biuro, komputery

Na co zwracać uwagę wybierając zamienniki tonerów?

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric

Dodany przez Marek Kowal | 2011-11-21

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric (...) Od grudnia 2007 r. Avnet posiada status autoryzowanego ośrodka egzaminacyjnego Prometric (APTC Athorized Prometric Testing Center). W siedzibie firmy, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Iłżeckiej 26, mogą aństwo zdawać egzaminy uprawniające do otrzymania certyfikatów zawodowych autoryzowanych m.in. przez największe firmy z branży IT, jak: IBM, Microsoft, Novell, HP, Oracle, inne. Terminy egzaminówEgzaminy są przeprowadzane w każdy piątek, w godz. 10:00-15:00 Sposoby zapisuNa egzamin można się zapisać za pośrednictwem Avnet lub przez stronę internetową Prometric.Jeśli zdecydują się Państwo na korzystanie ze strony Prometric, pomoże w tym instrukcja rejestracyjna.TerminyNa egzamin należy zapisać się z min. 3-dniowym wyprzedzeniem. Jeśli pragną Państwo zdawać egzamin w piątek danego tygodnia, należy się na ten egzamin zapisać nie później niż w poniedziałek do godz. 17.00.Datę zdawania egzaminu można zmienić/odwołać nie później niż na 24 godziny robocze przed ustalonym i (...)

Skojarzone z tym artykułem: komputery, szkolenia, telefonia, telekomunikacja

Autoryzowany ośrodek egzaminacyjny Prometric

Dobry wkład do drukarki

Dodany przez | 2011-09-12

Dobry wkład do drukarki (...) odpowiedników produktów czołowych marek takich jak: Epson, Canon, Samsung, Hewlett Packard, Lexmark, Xerox a także Brother. Na dzień dzisiejszy przesiębiorstwo Black Point wytwarza przeszło trzysta rodzajów artykułów.Firma Black Point istnieje na rynku od przeszło dwudziestu lat. Mocną stroną firmy jest doskonała jakość, niezawodność a także wydajność wszystkich produktów.Firma Black Point produkuje tonery oraz tusze najwyższej próby. Dla uwierzytelnienia jakości swoich produktów każdy ma (...)

Skojarzone z tym artykułem: informatyka, komputery, telekomunikacja

Dobry wkład do drukarki