Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać?

Dodany przez Marek Kowal | 2017-10-18

Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać? (...) Prowadząc działalność gospodarczą, nie unikniemy drukowania. W firmach niektórych branż, jest go bardzo dużo, co za sobą niesie niemałe zużycie papieru, ale również tuszy i tonerów. Jeśli drukowanie jest konieczne, a firma przynosi dochody, zużycie dużej ilości tuszy i tonerów, nie będzie żadnym problemem. Jeśli jednak tak jest, nie można zapominać o jednym. Każdy tusz lub toner to koszty. Wybór odpowiedniej metody drukowania i właściwiej drukarki, może przyczynić się do większych lub mniejszych kosztów druku.Tusze, czy (...)

Skojarzone z tym artykułem: informatyka, internet, komputery, telefonia, telekomunikacja

Drukowanie laserowe czy klasyczne? Co wybrać?

Jak zadbać o bezpieczeństwo klienta e-sklepu?

Dodany przez Marek Kowal | 2017-08-10

Jak zadbać o bezpieczeństwo klienta e-sklepu? (...) Każdy klient korzystający ze sklepu internetowego powinien być chroniony przez jego właściciela. Chroniony na kilka różnych sposobów. Ochronie powinny podlegać dane osobowe podawane przez użytkowników w czasie rejestracji konta w sklepie. Ochronie powinny też podlegać dane konta, które klient musi podać, żeby móc dokonać płatności za wybrany przez siebie produkt. Oczywiście, wszystkie informacje związane z zabezpieczaniami powinien zawierać w sobie regulamin sklepu internetowego. Klienci powinni mieć do niego całkowicie bezproblemowy dostęp, a każdy z nich powinien go zaakceptować zanim przystąpi do robienia w tym (...)

Skojarzone z tym artykułem: informatyka, internet, telekomunikacja

Jak zadbać o bezpieczeństwo klienta e-sklepu?

Dobry wkład do drukarki

Dodany przez | 2011-09-12

Dobry wkład do drukarki (...) Na tusze oraz tonery marki Black Point producent udziela dożywotniej gwarancji.Marka Black Point kojarzona jest z materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń domowych a także biurowych, jednak poza produkcją tonerów a także tuszy firma produkuje różnego rodzaju papiery do drukarek.Podczas produkcji każdy toner, papier i tusz przechodzi szereg surowych testów. Dzięki temu klient otrzymuje pewną jakość, niespotykaną wśród wielu tuszy zamiennych innych marek.Black Point wytwarza produkty zamienne do ponad 90 % (...)

Skojarzone z tym artykułem: informatyka, komputery, telekomunikacja

Dobry wkład do drukarki